WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Saszan rozdaje bilety na sierpniowy koncert z Dawidem Kwiatkowskim w Warszawie! Co trzeba zrobić? [VIDEO] - Koncert Dawida Kwiatkowskiego i Saszan w Warszawie: YouTuberka rozdaje bilety na występ na Facebooku! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Saszan rozdaje bilety na sierpniowy koncert z Dawidem Kwiatkowskim w Warszawie! Co trzeba zrobić? [VIDEO]: dawid kwiatkowski koncert w warszawie, dawid kwiatkowski saszan, saszan, saszan facebook, dawid kwiatkowski koncert w warszawie bilety, bilety na koncert dawida kwiatkowskiego

Saszan rozdaje bilety na sierpniowy koncert z Dawidem Kwiatkowskim w Warszawie! Co trzeba zrobić? [VIDEO]

RSS 05/08/2013 16:35 Komentarze 0

Saszan, która zaśpiewa z Dawidem Kwiatkowskim na koncercie w Warszawie już 11 sierpnia 2013 roku, przygotowała dla swoich fanów na Facebooku konkurs, w którym do wygrania są 2 bilety na ich wspólny występ. Co trzeba zrobić? Szczegóły już teraz na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski / fot. Karolina Chudyba
Ilustracja do artykułu: Saszan rozdaje bilety na sierpniowy koncert z Dawidem Kwiatkowskim w Warszawie! Co trzeba zrobić? [VIDEO]
Chcesz isć na koncert Dawida Kwiatkowskiego w Warszawie 11 sierpnia 2013 roku, na którym zaśpiewa także Saszan? Bilety na ich występ w klubie Odessa do wygrania w konkursie Saszan na Facebooku. Początkująca wokalistka poprosiła ‎Saszanators‬ o napisanie tytułu piosenki, w której chcieliby usłyszeć ją i Kwiata. Post szybko zalały propozycje fanów.

>>> Dawid Kwiatkowski na koncercie w Warszawie zaśpiewa z Saszan! Kim jest Saszan? + jej wykony [AUDIO]

Komentarz z tytułem piosenki z największą ilością lajków zgarnie 2 wejściówki - wyjaśniła Saszan, która wyniki ogłosi w piątek 9 sierpnia 2013 roku. Konkursowy wpis możecie zostawić klikając TUTAJ. Jakie hity prowadzą na kilka godzin po ogłoszeniu konkursu?

Wśród faworytów jest Impossible Jamesa Arthura i As long As You Love Me Justina Biebera. Wymienane są też przeboje takich artystów jak Rihanna czy też One Direction. Macie inne pomysły? Podzielcie się nimi w naszych komentarzach i czacie na żywo poniżej.


Zobacz Impossible - James Arthur!




Zobacz As Long As You Love - Justin Bieber ft. Big Sean!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Dużo November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]
0

Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Dużo November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]

Jaka pogoda na listopad 2014? Pytanie o prognozę pogody w listopadzie 2014 zadajemy sobie zaskoczeni pierwszym śniegiem pod koniec października 2014 roku. Zobacz długoterminową pogodę na listopad 2014. Miesięczna pogoda na listopad 2014 to m.in. November Rain.
24/10/2014 14:54
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
24/10/2014 14:51
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: jak przesuwamy zegarki na zimę? Zobacz i odpal hit Time After Time [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: jak przesuwamy zegarki na zimę? Zobacz i odpal hit Time After Time [VIDEO]

Kiedy zmieniamy czas z letniego na zimowy 2014? O październikowej zmianie czasu ESKA.pl przypomina wszystkim, którzy zapomnieli się i non-stop słuchają naszych gorących hitów ;). Zobaczcie już teraz, kiedy przestawić zegarki i w jaki sposób to zrobić!
24/10/2014 14:35
EMA 2014: Nicki Minaj przejmuje świat w nowym spocie Europe Music Awards [VIDEO]
0

EMA 2014: Nicki Minaj przejmuje świat w nowym spocie Europe Music Awards [VIDEO]

Nicki Minaj promuje galę Europe Music Awards 2014 w nowym spocie. Zobacz, jak będzie wyglądał świat pod panowaniem Nicki. Najnowszy filmik promujący EMA 2014 w Glasgow na ESKA.pl
24/10/2014 14:22
One Direction z On The Road Again Tour 2015 w Polsce? Kiedy nowe daty i miasta? [VIDEO]
0

One Direction z On The Road Again Tour 2015 w Polsce? Kiedy nowe daty i miasta? [VIDEO]

Koncertu One Direction w Polsce w ramach On The Road Again Tour 2015 zabrakło w pierwszej liście dat i miast opublikowanej pod koniec października 2014 roku przez 1D. Kiedy możemy spodziewać się ogłoszenia nowych dat On The Road Again Tour 2015, wśród których może pojawić się ta wyczekiwana przez polskich fanów?
24/10/2014 14:04
Gorąca 20 Premiera: Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley. Posłuchaj hitu z UK [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley. Posłuchaj hitu z UK [VIDEO]

Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley to piątkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj tanecznego kawałka londyńskiego didżeja na antenie Radia ESKA i zobacz teledysk na ESKA.pl