WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Zobacz na Eska.pl kto dotarł do finału 4 edycji show! [VIDEO] - MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Półfinał 4 edycji show
REKLAMA
REKLAMA

MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Zobacz na Eska.pl kto dotarł do finału 4 edycji show! [VIDEO]

RSS 29/10/2012 11:47 Komentarze 0
Za nami ostatni odcinek półfinałowy Must Be The Music. Tylko Muzyka. Zobacz na Eska.pl kto wystąpi w finale show oraz fragmenty show.
Must Be The Music. Tylko Muzyka Must Be The Music. Tylko Muzyka / Must Be The Music - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA. Zobacz na Eska.pl kto dotarł do finału 4 edycji show! [VIDEO]
Must Be The Music. Tylko Muzyka. Po ostatnim odcinku półfinałowym, wiemy kto zaśpiewa w finale show. W ostatnim odcinku do grona finalistów programu dołączył Obeschlesien, czyli metalowy zespół z Górnego Śląska oraz Michał Łoniewski, gitarzysta z Ostrołęki.

Zobacz na Eska.pl Sebastian Rutkowski z Must Be The Music. Tylko Muzyka nagrał debiutancki singiel

W finale Must Be The Music. Tylko Muzyka wystąpią: Obeschlesien, Michał Łoniewski, duet Bass, Przemek Radziszewski, Maciej Krystkowiak, Tomasz Kowalski, Piotr Kita i Iwona Kmiecik.

Zobacz fragment show Must Be The Music. Tylko Muzyka




Nie czytałeś jeszcze?

Edyta Bartosiewicz wraca na scenę! Sprawdź na Eska.pl gdzie zagra najbliższy koncert

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać w tv i internecie? [VIDEO]
0

EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać w tv i internecie? [VIDEO]

MTV EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać galę rozdania nagród w telewizji i internecie? Sprawdź szczegóły dotyczące transmisji MTV Europe Music Awards 2014 w Glasgow - na ESKA.pl  
31/10/2014 18:28
EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]
0

EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]

Beyonce wystąpi na gali MTV EMA 2014? Czyżby organizatorzy przez pomyłkę zapowiedzieli występ Beyonce na gali MTV EMA 2014? Przypomnijmy, że Beyonce nominowana jest do statuetki MTV EMA 2014. Jeżeli ta informacja okaże się prawdą - co powinna zaśpiewać Beyonce na gali MTV EMA 2014? Sprawdź na ESKA.pl
31/10/2014 16:21
Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]
0

Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]

Wyloguj Się Do Życia - to nowa akcja społeczna, która ma zwrócić uwagę na problem uzależnienia od internetu. W akcji Wyloguj Się Do Życia udział wzięli sportowcy m.in. Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny. To właśnie oni wystąpili w spocie reklamującym rozsądne korzystanie z internetu. Spot Wyloguj Się Do Życia do zobaczenia na ESKA.pl 
31/10/2014 16:18
Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]
0

Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]

Śniegu w listopadzie 2014 roku wypatrują powoli wszyscy. Niekoniecznie każdy z nas chce zobaczyć śnieg w listopadzie, ale na jego opady - często przedwczesne - chce być przygotowany już każdy. Zobaczcie, kiedy spadnie śnieg w listopadzie 2014 roku i poczujemy klimat Last Christmas!
31/10/2014 16:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]