WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO] - Luxuria Astaroth w filmie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO]: kamila smogulecka, kim jest luxuria astaroth, dziewczyna z klipów donatana, modelka z teledysku donatana

Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO]

RSS 12/03/2014 11:01 Komentarze 0
Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! Kamila Smogulecka, znana jako Luxuria, do tej pory udzielała się w teledyskach Donatana do piosenek z płyty Równonoc. Pojawiła się także w My Słowianie. Teraz piękna nastolatka próbuje sił na dużym ekranie. W czym zagrała?
Luxuria Astaroth / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła w filmie! [VIDEO]
Luxuria Astaroth - modelka z klipów Donatana wystąpiła po raz pierwszy w filmie! Już od 14 marca w kinach będzie można zobaczyć Obietnicę - nowy, polski film, który ma szansę przebić sukces Sali Samobójców. 

>>> Kim jest Luxuria Astaroth, dziewczyna z teledysków Donatana?

Kamila Smogulecka, znana jako Luxuria Astaroth, do tej pory grała wyłącznie w teledyskach Donatana - do piosenek z płyty Równonoc oraz do My Słowianie. Teraz przyszła pora na debiut na dużym ekranie - w Obietnicy Luxuria wystąpiła w roli Angeliki. Kim jest Angelika i czy modelka poradzi sobie z aktorskim wyzwaniem? Dowiemy się już 14 marca, po premierze Obietnicy!

)
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Halloween 2014 - jak się umalować? Jak zrobić krew i rany? [VIDEO]
0

Halloween 2014 - jak się umalować? Jak zrobić krew i rany? [VIDEO]

Halloween 2014 - jak się umalować? Jak zrobić krew i rany wyglądające jak prawdziwe? Masz pomysł na przebranie, a nie wiesz jak zrobić makijaż na Haloween? Na ESKA.pl przedstawiamy tutoriale, dzięki którym szybko, łatwo i tanio zrobisz sobie imponującą charakteryzację!
22/10/2014 10:38
Filmy za darmo - Katy Perry bardzo intymnie, ostry Wyścig Śmierci oraz... Włącz eskaGO! [VIDEO]
0

Filmy za darmo - Katy Perry bardzo intymnie, ostry Wyścig Śmierci oraz... Włącz eskaGO! [VIDEO]

Filmy za darmo na eskaGO - tylko u nas najbardziej pojechane filmy oglądasz bez opłat, bez logowania i całkiem legalnie! Zobacz już teraz biografię seksownej Katy Perry, mroczny Wyścig Śmierci oraz imprezową Miłość w Wielkim Mieście.
22/10/2014 10:07
Koniec X Factor? TVN kończy emisję programu. O końcu X Factora wspomina też Kuba Wojewódzki [VIDEO]
0

Koniec X Factor? TVN kończy emisję programu. O końcu X Factora wspomina też Kuba Wojewódzki [VIDEO]

To koniec X Factor w TVN - taką informację podały wirtualnemedia.pl. O zakończeniu emisji X Factor wspomniał również Kuba Wojewódzki na swoim Facebooku. TVN ma pracować nad nowym programem rozrywkowym. Jakie show zastąpi zdjęty z ramówki X Factor? Sprawdź na ESKA.pl
22/10/2014 09:56
Film za darmo o Katy Perry. Zobacz film online na eskaGO! [VIDEO]
0

Film za darmo o Katy Perry. Zobacz film online na eskaGO! [VIDEO]

Film o Katy Perry za darmo, online - jest już na eskaGO. Darmowy film Katy Perry: Intymniej jest premierą z okazji 30. urodzin artystki.
22/10/2014 09:47
WinterFest 2014 w Krakowie i Warszawie: kto wystąpi? Line-up, ceny biletów i szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
0

WinterFest 2014 w Krakowie i Warszawie: kto wystąpi? Line-up, ceny biletów i szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

Koncerty 2014: WinterFest w Krakowie i Warszawie. Gdzie i kiedy wystąpi SKINDRED i inne zespoły? Daty, miejsca i line-up WinterFest na ESKA.pl
21/10/2014 21:15
Kim jest Sara Boruc, gość Kuby Wojewódzkiego z 21.10.2014r. i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? [VIDEO]
0

Kim jest Sara Boruc, gość Kuby Wojewódzkiego z 21.10.2014r. i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? [VIDEO]

Sara Boruc - żona Artura Boruca dawniej znana mediom jako Sara Mannei - u Kuby Wojewódzkiego razem z mężem to odcinek show z 21 października 2014 roku. Kim jest Sara Boruc i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? To sprawdzamy przed emisją nagrania!
21/10/2014 17:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]