WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » KSW 28 za darmo a może I Need A Dollar? Zobacz, gdzie oglądać galę KSW 28 z 4 października 2014r. na żywo [VIDEO] - Gdzie oglądąć KSW 28 za darmo? 28. gala KSW w płatnej transmisji na Cyfrowym Polsacie! Co z transmisją w internecie? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

KSW 28 za darmo a może I Need A Dollar? Zobacz, gdzie oglądać galę KSW 28 z 4 października 2014r. na żywo [VIDEO]

29.09.2014 14:38

Czy KSW 28 za darmo jest w ogóle możliwie czy będziemy nucić raczej I Need A Dollar Aloe Blacca? Na ESKA.pl sprawdzamy, czy transmisja z KSW 28 z 04.10.2014r. będzie płatna zarówno w TV na Polsacie, jak i w internecie. Zobaczcie już teraz, jak będą funkcjonowały live streamy z 28. gali KSW!

1/1
KSW 28 za darmo a może I Need A Dollar? Zobacz, gdzie oglądać galę KSW 28 z 4 października 2014r. na żywo [VIDEO]
mat. pras
KSW 28

KSW 28 za darmo - na to liczą fani gali MMA. Czy będą darmowe transmisje z 28. gali KSW? Podczas gdy wszyscy wiedzą już, że KSW 28 w TV obejrzymy za darmo na Polsacie, to wielu wciąż ma nadzieję na KSW 28 ze Szczecina 04.10.2014r. będzie można obejrzeć na żywo i zupełnie za darmo w internecie

>>>Fight Night - połączenie Fight Club z Krwawym Sportem - film za darmo na eskaGO<<<

Śpieszymy poinformować, że nie przewidziano legalnej darmowej transmisji z KSW 28 w sieci. Oczywiście walkę Karola Bedorfa vs Rolles Gracie zobaczymy online, podobnie jak i resztę spotkań w klatkach z 28. gali Konfrontacji Sztuk Walki, ale za taką wygodę przyjdzie nam zapłacić. Na szczęście nie są to duże kwoty. Dostęp do KSWTV.com to koszt w wysokości 7 zł. W zamian za to fani MMA będą mieli wiele udogodnień. Live streamy na stronie kswtv.com to możliwość przewijania walk jak i wybór języka, w którym Gala będzie relacjonowania (do wyboru j. polski i j. angielski). Jak czytamy na stronie organizatora internetowe streamy będą zawierały również ujęcia z tzw. backstage'u.

Na szczęście w tym roku nucenie pod nosem utworu I Need A Dollar podczas szukania internetowych streamów gali KSW nie będzie konieczne.


Zobacz Aloe Blacc - I Need A Dollar!Zobacz KSW 28 - trailer!JB

Eska News

Sprawdź co czytają twoi znajomi,
podziel się z nimi tym, co znajdziesz na ESKA.pl

Włącz ESKA News
nagrody